מה ניתן ללמוד אצלנו?


גיטרה למתחילים

לימודי גיטרה למתחילים מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד לנגן על גיטרה (קלאסית, אקוסטית או חשמלית) ומתאים גם לאלו שמעולם לא ניגנו בעבר הקורס בנוי באופן הדרגתי, ויקח אותכם צעד אחר צעד מהדברים הבסיסיים ביותר, כמו איך מחזיקים את הגיטרה, דרך לימוד אקורדים, ועד נגינת סולואים של ממש

תופים וכלי הקשה

שיעורי תופים ממתופף מקצועי, איתמר אבוחצירא - מתופף ותיק ופעיל ובעל ניסיון עשיר. השיעורים מתקיימים בסטודיו פידבק. הסטודיו מאובזר, ממוזג ובעל אווירה ביתית. הסטודיו משמש גם כחדר אימון לתלמידים וחדר חזרות להרכבים קטנים.

סאונד ואולפן ביתי

מטרת לימודי הסאונד וההפקה המוזיקלית להקנות לכם את הכלים לביצוע תהליך ההפקה המוזיקלית השלם שכל יצירה מוזיקלית צריכה לעבור – מרמת הרעיון הבוסרי והמופשט, דרך העיבוד, ההקלטות, עיצוב הצליל, המיקס והמאסטרינג ועד לשלב הסופי בו מקבלים מוצר מוגמר: יצירה מוזיקלית מלוטשת אשר מעבירה את המסר האומנותי שמאחוריה בצורה ברורה ומרגשת, ומוכנה להשמעה והפצה לקהל הרחב.

עיצוב גרפי

השיעור הינו מעשי ומקנה כלים רבים ומגוונים ללמוד וליישם את יסודות העיצוב בעצמכם. קצב השיעור יהיה מותאם בדיוק לפי ההתקדמות האישית שלכם. בשיעור תלמדו כיצד להעביר מסר בעזרת צבע ותמונה, לתפעל תוכנות מחשב לעיבוד גרפי וללמוד כיצד לבנות פליירים, כרטיסי ביקור וחומרים שיווקיים שונים.